SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ w Krynicznie

Poniedziałek, 25 maja 2020 r.
Aktualności

Szkolny konkurs na najlepszego przyrodnika

przyrodnik.jpgNauczyciele przedmiotów przyrodniczych zachęcają uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w całorocznym szkolnym konkursie. Poniżej znajdują się zadania dodatkowe, konkursowe z biologi, chemii, fizyki i geografii, które można rozwiązywać na dodatkowe oceny. Zadania takie będą pojawiały się co miesiąc do maja włącznie. Będą one zamieszczane na stronie internetowej szkoły, jak również na tablicy przy gabinecie nr 8. Za rozwiązanie zadania zdobywa się nie tylko oceny, ale również punkty, które pod koniec roku wyłonią szkolnego zwycięzcę. Rozwiązane zadania proszę przynosić do sprawdzenia do nauczycieli poszczególnych przedmiotów.

Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych.