Piątek, 19 kwietnia 2024 r.

III Powiatowy Turniej Ringo w Krynicznie

61026325_2899691556737519_1350437008916348928_n.jpgDnia 20 i 21 maja nasza szkoła była organizatorem III Powiatowego Turnieju Ringo. Uczestniczyły w niej trzy szkoły z Trzebnicy SP 2, Wiszni Małej i nasza. Zawodnicy startowali w różnych kategoriach wiekowych i grach jedynek i dwójkach. Zawodnicy zostali nagrodzeni w konkurencjach indywidualnych i drużynowych. Chłopcy naszej szkoły zdobyli jako drużyna I miejsce, a dziewczęta II. W indywidualnych kategoriach: Chłopcy: II -Sebastian Bogińczuk, I - Tudaj Michał, II - Aleksander Połowczuk, IV - Marcel Cichoń, V - Antek Klin, III - Bartek Roszewski, IV - Mateusz Wichliński, IV - Olek Klin, V- Jakub Mazur W kategori dwójek: I - Jakub Mazur i Sebastian Bogińczuk, III - Nikita Kiriczenko i Alek Krupiński, I - Michał Tudaj i Aleksander Połowczuk, IV - Marcel Cichoń i Antek Klin. Dziewczęta: III - Natalia Piegońska, IV - Maja Kwiecień, I - Iga Wożniak, III - Amelka Wolf, III - Julka Brykarz, V - Karolinka Piegońska Duże gratulacje. Dziękujemy wszystkim, którzy sędziowali zawody, tworzyli sekretariat i porządkową obsługę zawodów, bo bez nich by się nie udało. Galeria zdjęć.