Sobota, 20 kwietnia 2024 r.

Rekrutacja 2019/2020 do Punktu Przedszkolnego, Oddziału Przedszkolnego kl. "0" i klasy I Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Śląskiej w Krynicznie

rekrutacja-850x293.jpgRekrutacja do Punktu Przedszkolnego (dzieci 3 - 5 lat), Oddziału Przedszkolnego kl. "0" i klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Śląskiej w Krynicznie od 25 marca 2019 r. do 29 marca 2019 r. Wniosek o przyjęcie do klasy I składają rodzice/opiekunowie spoza obwodu szkoły, a zgłoszenie rodzice/opiekunowie zamieszkali w obwodzie szkoły. Do wniosku należy dołączyć oświadczenie rodzica/opiekuna. Druki zgłoszenia/wnioski oraz oświadczenia są do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły w zakładce rodzice/rekrutacja.